Erken Al, Avantajlı Kal !!! Tatilinizi Erkenden Planlayın, Yılboyunca En Avantajlı Fiyatları Yakalayın

Hemen Başla
RESTORANLAR
GECE
YETİŞKİN
ÇOCUK

May Thermal’de damak tadınıza hitap eden lezzet ve sunumlarla termal tatil deneyimini yeniden bizimle keşfedeceksiniz.

Maharetli aşçılarımızın hazırlamış olduğu leziz açıkbüfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerimizin keyfini birbirinden farklı dekorasyonuyla Güneş, Toprak ve Su restaurantlarımıza çıkarabilirsiniz. Ayrıca atıştırmalıklarımız ve renkli kokteylleriyle Snack Bar, gün boyu taze lezzetlerin sunulduğu Lobby Bar değerli misafirlerimizin hizmetindedir.


 • AÇIK BÜFE

  Sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerinin açık büfe olarak sunulduğu Ana Restorantlarımız da aşçılarımızın damak tadınıza hitap edecek şekilde hazırladığı yerel ve dünya lezzetleri arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız.

 • GÜNEŞ, TOPRAK VE SU RESTAURANTLAR

  Farklı dekorasyonlarıyla göz dolduran restauranlarımızda her öğünde yeni lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz

 • VIP SALON

  Protokol ağırlama salonumuz maksimum 20 kişilik olup butik ve özel davetlerinize üst düzey hizmet kalitesi ile vazgeçilmez mekanınız olacak.

 • SNACK BAR

  May Thermal Spa Merkezi içinde bulunan Snack Bar’da sunulan taze meyve suyu karışımları, sağlıklı yiyecek çeşitleri ve lezzetli atıştırmalıklar gün içerisinde hizmetinizdedir.

 • LOBBY BAR

  Kahvenizi veya çayınızı yudumlarken gün boyu ailece keyifli sohbetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir mekan olarak hazırlanmıştır.


Konsept
Otelimizde 4 farklı konsept’te hizmet sunulmaktadır. Yılın 12 ayı hizmet veren May Thermal Resort Spa gerek tatil, gerek iş seyehatleriniz için beklentiniz tam karşılığını vermeye devam ediyor. Daha Fazla Bilgi>>